Najdi ukrytý poklad a vyhraj!

VZHLEDEM K VLÁDNÍM OPATŘENÍ JSME NUCENI HRU POZASTAVIT, DOKUD SE SITUACE NEVRÁTÍ ALESPOŇ TROCHU DO NORMÁLU.

Opět jsme pro všechny Knihomily připravili trochu zábavy v terénu. Na různých místech Česka jsou ukryté balíčky s knihami z našich zásob. Postupně vám budeme dávat indicie k jejich objevení. Počet knížek není omezený, takže nové schovky budou průběžně přibývat.

Vždy od nás dostanete název města, GPS souřadnice s přesností na několik metrů a fotografii místa, kde knihu najdete (na fotce bude vždy místo, kde kniha přímo je, i když samotný balíček nebude vidět). Pro indicie sledujte náš Facebook a Instagram

Knihy jsou na místech volně přístupných, nejsou vidět na první pohled, ale současně není třeba nic otvírat nebo nadzvedávat. Mějte oči na stopkách.

PRAVIDLA HRY

Pokud knihu najdete, je vaše a můžete si ji nechat. Vyfoťte se s ní a fotku vložte na svůj Instagramový účet s hashtagem #kniznischovka2020 a nezapomeňte označit @knihomilove.cz a uvést místo nálezu

Pokud Instagram nemáte, pošlete nám fotku na e-mail: schovka@knihomilove.cz.

Z úspěšných lovců pokladů budeme losovat výherce,
kteří získají krásné knižní ceny.


Může se stát, že knihu někdo náhodou najde před vámi a nezachová se podle instrukcí na ní. Pokud si budete jistí, že jste na správném místě a kniha tam není, napište nám (ideálně přímo z místa) na FB nebo Instagram. Pokud se to dozvíme, označíme takovouto schovku .

Indicie

Najděte si svůj poklad, nápovědy jsou zde:

✅ = Schovka již byla objevena

⭐ = Schovka je stále aktivní

❌ = Schovku někdo zkazil