✅Schovka 11 | Sazovice

09.08.2020

Knihomil Štěpán objevil schovku číslo 11 ukrytou ve stínu kostela sv. Václava v Sazovicích nedaleko Zlína. Vy ostatní máte spoustu možností, kde si ulovit svou vlastní knihu.

V malé obci Sazovice nedaleko Zlína stojí jeden z nejmladších kostelů. Tato moderní, architektonicky zajímavá stavba byla dokončena teprve roku 2017. V její blízkosti můžete kromě víry najít také další schovku.

Kniha je ukrytá přímo na místě, které je na fotce, a to takovým způsobem, že není třeba nic otvírat nebo zvedat. A na snímku by bylo přímo možné ukázat, kde se kniha nachází. Přejeme příjemný lov.

Pokud knihu najdete, je vaše a můžete si ji nechat. Vyfoťte se s ní a fotku vložte na svůj Instagramový účet s hashtagem #kniznischovka2020 a nezapomeňte označit @knihomilove.cz a uvést místo nálezu.

Pokud Instagram nemáte, pošlete nám fotku na: schovka@knihomilove.cz.

Z úspěšných lovců pokladů budeme losovat výherce,kteří získají krásné knižní ceny.

Může se stát, že knihu někdo náhodou najde před vámi a nezachová se podle instrukcí na ní. Pokud si budete jistí, že jste na správném místě a kniha tam není, napište nám (ideálně přímo z místa) na FB nebo Instagram. Pokud se to dozvíme, označíme takovouto schovku ❌.