Mystery Boox Klasika

Obohaťte svou knihovnu o známá literární díla tuzemských i světových klasických autorů od Aškenazyho po Zolu!

Mystery Boox KLASIKA

Tento balíček obsahuje 12 náhodně vybraných starších knih od známých autorů z Česka i ze světa.  Máte záruku, že váš Boox bude složený z děl spisovatelů,  nichž se učí ve škole a píše v encyklopediích.  Knihy jsou antikvariátní, ale v dobrém stavu, bez poškození. Mohou být například bez přebalu. U této speciální časově omezené nabídky je DOPRAVA ZDARMA. Platí pro dopravu přes Balíkovnu České pošty (automaticky balík zašleme na pobočku Balíkovny, která je nejblíže Vámi uvedené adrese). Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. 10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc! * Jde o zcela náhodný výběr knih. Je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2000. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

359,00 Kč

  Pokud se vám krabice s překvapením jeví jako příliš velký risk, můžete si z naší nabídky Klasiky za pusu vybírat konkrétní tituly >> ZDE <<. Na objednávku se pak ovšem nevztahují časově omezené akční výhody. 


  Knihomilská záložka = 10 Kč na dobrou věc!

  Koupí této jedinečné záložky přispějete 10 korun na dobrou věc.  Kam peníze putují si můžete přečíst a sledovat ZDE .  Záložka je z tvrdého papíru s matnou laminací, a tak vám jistě bude sloužit dost dlouho *U tohoto produktu jsme se vzdali veškerého zisku. Resp. dotujeme jeho výrobu. Ty 2,10,- jsou bohužel DPH. 

  12,10 Kč

  Odznak - Knihomicka

  Tento krásný odznak s knihomickou je k dispozici pouze v omezeném počtu - proto neváhejte a ozdobte klopu svého kabátu nebo svůj batoh. Pokud milujete knihy i kočky, je to pro vás nezbytnost :) Rozměry: 35 x 30 mm Materiál: kov 1 0 % z každého nákupu putuje na dobrou věc - viz záložka #knihypomahaji.

  79,00 Kč

  Otvírák - Bronz

  Praktická pomůcka a jedinečný módní doplněk pro každého knihomila. Jemný zlatavý nádech dodává tomuto otvíráku téměř kovového vzezření. Náš otvírák vám pomůže udržet knihu otevřenou pouze jednou rukou a chvíle čtení tak pro vás budou ještě pohodlnější. Je to i skvělý dárek pro vášnivé čtenáře. 6 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových. Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc.

  99,00 Kč

  Knihoplacka - Knihomilka

  S touhle plackou už nikdy nebude pochyb, že knihy jsou vaší vášní. Navíc podle tohoto odznaku se s ostatními knihomily na ulici či v antikvariátu spolehlivě poznáte. Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových.  Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  25,00 Kč

  Knihoplacka - Knihomil

  S touhle plackou už nikdy nebude pochyb, že knihy jsou vaší vášní. Navíc podle tohoto odznaku se s ostatními knihomily na ulici či v antikvariátu spolehlivě poznáte. Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  25,00 Kč

  Knihoplacka - Zlodějka knih

  Půjčovat si a nevracet knihy je osmý smrtelný hřích. Varujte svoje blízké touto knihoplackou a vyčistěte si karmu. Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  29,00 Kč

  Knihomilové - Vyhoďte mě

  Trávíte neúměrně dlouhou dobu v antikvariátech, trpí tím vaše rodina i peněženka? Učiňte bezpečnostní opatření a vybavte se touto knihoplackou. Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  29,00 Kč

  Knihoplacka - Nesbø

  Sněhulák, Červenka, Netopýr - jsou to vaše oblíbené knihy? Pak je tahle severská knihoplacka se základní otázkou života jasná volba. Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  29,00 Kč

  Knihoplacka - Cthulhu

  Bojíte se rádi? Fandíte příšerám? Čtete knihy H. P. Lovecrafta? S touhle plackou vás bude každý večer líbat na čelíčko sám Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn. Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  29,00 Kč

  Knihoplacka - Bookvice

  Je čas na coming-out. Přestaňte skrývat svou orientaci a sdělte touto plackou rodině i přátelům, že jste na knihy.  Rozměry: 38 mm 9 Kč z každého prodaného odznaku putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  29,00 Kč

  Otvírák - Stříbrný

  Praktická pomůcka a jedinečný módní doplněk pro každého knihomila. Šedo-stříbrná varianta otvíráku působí téměř kovovým dojmem.  Náš otvírák vám pomůže udržet knihu otevřenou pouze jednou rukou a chvíle čtení tak pro vás budou ještě pohodlnější. Je to i skvělý dárek pro vášnivé čtenáře. 6 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových. Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc.

  99,00 Kč

  Otvírák - Černý

  Praktická pomůcka a jedinečný módní doplněk pro každého knihomila.   V elegantní černé barvě je vhodný pro všechny příležitosti a ladí prostě s každou knihou. Náš otvírák vám pomůže udržet knihu otevřenou pouze jednou rukou a chvíle čtení tak pro vás budou ještě pohodlnější. Je to i skvělý dárek pro vášnivé čtenáře. 6 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových. Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc.

  99,00 Kč

  Rouška - Typ A

  Originální knihomilská rouška na všední den i na neděli. Materiál: 100% bavlna Velikost: univerzální 19 Kč z každé prodané roušky putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  139,00 Kč

  Rouška - Typ B

  Originální knihomilská rouška na všední den i na neděli. Materiál: 100% bavlna Velikost: univerzální 19 Kč z každé prodané roušky putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  139,00 Kč

  Rouška na přání

  Nechejte si u nás navrhnout vlastní jedinečný potisk pro svou roušku. Materiál: 100% bavlna Velikost: univerzální 19 Kč z každé prodané roušky putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . 

  199,00 Kč