Nechejte se překvapit! 

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým jedinečným MYSTERY BOOXem. Můžete si vybrat z několika variant krabic s knižním překvapením. Domů vám pak dorazí tajemná krabice, ve které objevíte možná netušené poklady světové o české literatury. Můžete se tak vydat za hranice vlastní vědomé volby, vymanit se ze svých podvědomých rámců a rozšířit si čtenářské obzory. 

Knižní radost si můžete i dávkovat v podobě našeho předplatného.

*Nejsme knihkupectví, jedná se o originální způsob bazarového prodeje podobně jako na inzertních serverech.

Antik One

Tento balíček obsahuje jednu náhodně vybranou starší knihu.  Knihy jsou v dobrém stavu, bez razítek knihovny, bez poškození.  Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. 3 Kč z ceny objednávky věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

33,00 Kč

Mystery Boox 05

Tento balíček obsahuje 5 náhodně vybraných starších knih. Knihy jsou v dobrém stavu, bez razítek knihovny, bez poškození. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * v poznámce u objednávky můžete připsat, jestli chcete mezi knihami i nějakou v němčině, francouzštině či slovenštině (podle aktuálních možností vám ji pak do výběru zařadíme). Případně připište témata, která vás zajímají a my se při kompletaci boxu pokusíme k nim přihlédnout - nelze to ale zaručit. 9 Kč z ceny objednávky věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

99,00 Kč

Mystery Boox 10

Tento balíček obsahuje 10 náhodně vybraných starších knih. Knihy jsou v dobrém stavu, bez razítek knihovny, bez poškození. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * v poznámce u objednávky můžete připsat, jestli chcete mezi knihami i nějakou v němčině, francouzštině či slovenštině (podle aktuálních možností vám ji pak do výběru zařadíme). Případně připište témata, která vás zajímají a my se při kompletaci boxu pokusíme k nim přihlédnout - nelze to ale zaručit. 19 Kč z ceny objednávky věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

190,00 Kč

Předplatné 1/2 roku

Při objednání této služby obdržíte každý měsíc do schránky jednu náhodně vybranou starší knihu, a to po dobu půl roku. Knihy jsou v dobrém stavu, bez razítek knihovny, bez poškození. V ceně po objednávce je zahrnuto poštovné na všech šest měsíců. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * v poznámce u objednávky můžete připsat, jestli chcete mezi knihami i nějakou v němčině, francouzštině či slovenštině (podle aktuálních možností vám ji pak do výběru zařadíme). Případně připište témata, která vás zajímají a my se při kompletaci boxu pokusíme k nim přihlédnout - nelze to ale zaručit. 15 Kč z ceny objednávky věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

555,00 Kč

Předplatné na rok

Při objednání této služby obdržíte každý měsíc do schránky jednu náhodně vybranou starší knihu, a to po dobu celého roku. Knihy jsou v dobrém stavu, bez razítek knihovny, bez poškození. V ceně po objednávce je zahrnuto poštovné na všech dvanáct měsíců. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * v poznámce u objednávky můžete připsat, jestli chcete mezi knihami i nějakou v němčině, francouzštině či slovenštině (podle aktuálních možností vám ji pak do výběru zařadíme). Případně připište témata, která vás zajímají a my se při kompletaci boxu pokusíme k nim přihlédnout - nelze to ale zaručit. 19 Kč z ceny objednávky věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

999,00 Kč