Nechejte se překvapit! 

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým jedinečným MYSTERY BOOXem. Můžete si vybrat z několika variant krabic s knižním překvapením. Domů vám pak dorazí tajemná krabice, ve které objevíte možná netušené poklady světové o české literatury. Můžete se tak vydat za hranice vlastní vědomé volby, vymanit se ze svých podvědomých rámců a rozšířit si čtenářské obzory. 

Knižní radost si můžete i dávkovat v podobě našeho předplatného.

Antik One

Tento balíček obsahuje jednu náhodně vybranou starší knihu.  Knihy jsou v dobrém stavu, bez poškození. Mohou být bez přebalu. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * Jde o zcela náhodný výběr knih. je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2010. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.  10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc!

33,00 Kč

Mystery Boox 05

Tento balíček obsahuje 5 náhodně vybraných starších knih. Knihy jsou v dobrém stavu, bez poškození. Mohou být bez přebalu. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * Jde o zcela náhodný výběr knih. je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2010. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou. 10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc!

99,00 Kč

Mystery Boox 10

Tento balíček obsahuje 10 náhodně vybraných starších knih. Knihy jsou v dobrém stavu, bez poškození. Mohou být bez přebalu. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * Jde o zcela náhodný výběr knih. je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2010. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou. 10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc!

199,00 Kč

Předplatné 1/2 roku

Při objednání této služby obdržíte každý měsíc do schránky jednu náhodně vybranou starší knihu, a to po dobu půl roku. Knihy jsou v dobrém stavu, bez razítek knihovny, bez poškození. Cena za jednu knihu: 25,- bez DPH. V ceně po objednávce je zahrnuto poštovné na všech šest měsíců (doprava u každé knihy stojí 70 Kč bez DPH) Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. Knihy jsou v dobrém stavu, bez poškození. Mohou být bez přebalu. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * Jde o zcela náhodný výběr knih. je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2010. * Předplatné není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem této nabídky a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou. 10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc!

699,00 Kč

Předplatné na rok

Při objednání této služby obdržíte každý měsíc do schránky jednu náhodně vybranou starší knihu, a to po dobu celého roku. Knihy jsou v dobrém stavu, bez razítek knihovny, bez poškození. Cena za jednu knihu: 19,- bez DPH. V ceně po objednávce je zahrnuto poštovné na všech šest měsíců (doprava u každé knihy stojí 70 Kč bez DPH). Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. * Jde o zcela náhodný výběr knih. je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2010. * Předplatné není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem této nabídky a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou. 10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc!

1 299,00 Kč