Hledáte nějakou konkrétní knihu?

Toužíte po nějaké knize a nemůžete ji nikde sehnat? 

Vyplňte formulář a náš Deteknih se pokusí pro vás knihu vyhledat.

Letní Mystery Boox s dopravou zdarma!

Léto je tady a s ním i čas na příjemné počtení. Tento balíček obsahuje 20 náhodně vybraných starších knih od nejrůznějších autorů z Česka i ze světa. Knihy jsou antikvariátní, ale v dobrém stavu, bez poškození. Mohou nést lehké známky používání nebo být například bez přebalu. U této speciální časově omezené nabídky je DOPRAVA ZDARMA. Platí pro dopravu přes Balíkovnu České pošty (automaticky balík zašleme na pobočku Balíkovny, která je nejblíže Vámi uvedené adrese). Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory. 10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc! * Jde o zcela náhodný výběr knih. Je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2000. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou. Zvolte, jestli vám v Mystery Booxu vadí nebo nevadí knihy z knihovny. Jejich výhodou je, že se jedná o novější tituly. Nevýhodou, že se uvnitř nachází razítko knihovny a z venku štítek. I u těchto knih samozřejmě vybíráme pouze ty, které jsou v solidním stavu. V Booxu jich vždy bude méně než 50 %. 

399,00 Kč

Kniha do roku 1949

Přidejte do svého Mystery Booxu kus historie. Knihy z této nabídky jsou vydány do roku 1949. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

48,00 Kč

Kniha od roku 2000

Chcete mít jistotu, že ve vašem Mystery Booxu bude i nějaké to novější čtení? V této nabídce najdete knihy vydané od roku 2000 do současnosti. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

48,00 Kč

Kniha v němčině

Chcete si zlepšit němčinu nebo udělat radost rodilému mluvčímu? Přidejte do svého Mystery Booxu knihu v německém jazyce. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

45,00 Kč

Dětská kniha

Potěšte nějaké dítko ve svém okolí a přidejte si do svého Mystery Booxu náhodnou dětskou knihu. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

39,00 Kč

Zcela náhodná kniha

Máte rádi překvapení? Pak je pro vás tato nabídka jako stvořená. Zalovíme pro vás poslepu v pomyslném klobouku a vytáhneme zcela náhodnou knihu. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

15,00 Kč

Naučná kniha

Pokud se rádi dozvídáte nového, přidejte si do svého Mystery Booxu náhodnou naučnou knihu. Ve výběru na vás čekají tituly z oblasti fyziky, psychologie, historie, medicíny i biologie. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

19,00 Kč

Kniha v angličtině

Chcete si zlepšit angličtinu nebo udělat radost rodilému mluvčímu? Přidejte do svého Mystery Booxu knihu v anglickém jazyce. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

45,00 Kč

Kniha ve slovenštině

Chcete si procvičit slovenštinu nebo udělat radost některému z našich východních sousedů? Přidejte si do svého Mystery Booxu knihu ve slovenštině. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

24,00 Kč

Česká kniha

Zde si můžete do Mystery Booxu přidat náhodou knihu z pera českého autora či autorky. Nechejte se překvapit a rozšiřte si svoje literární obzory. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

19,00 Kč

Zahraniční kniha

Vydáváte se raději do literární vod za hranicemi tuzemského knižního rybníčku? Přidejte si do Mystery Booxu náhodou knihu od zahraničních autorů a nechejte se překvapit, kam vás knížka zavede. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

19,00 Kč

Světová klasika

Toužíte po léty prověřené kvalitě? Chystáte se k maturitě? V této nabídce jsme pro vás připravili klasická díla světové literatury od Austenové po Zolu. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

25,00 Kč

Česká klasika

Toužíte po léty prověřené kvalitě? Chystáte se k maturitě? V této nabídce jsme pro vás připravili klasická díla české literatury od Aškenazyho po Zeyera. Každou knihu osobně kontrolujeme, abyste nedostali knihu výrazně poškozenou. Samozřejmě se jedná o použité knihy, takže mohou být např. bez přebalu nebo nést lehké známky používání. Vždy ale dostanete knížku v dobrém stavu. * Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

25,00 Kč

Chyba

Autor: ŠINDELKA, Martin Rok vydání: 2019 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 77 % Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

145,00 Kč 279,00 Kč

Černá ovce

Autor: HYLAND, Alex Rok vydání: 2019 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 78 % Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

145,00 Kč 279,00 Kč

Líbej mě ještě, cizinče

Autor: MAURIER, Daphne du Rok vydání: 1998 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 87 % Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

69,00 Kč

Tohle je Gomora

Autor: CHATFIELD, Tom Rok vydání: 2020 Stav: dobrý Vazba: pevná Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

115,00 Kč 299,00 Kč

Muž, který naslouchá koním

Autor: ROBERTS, Monty Rok vydání: 1999 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 88 % Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

69,00 Kč

Volání minulosti

Autor: WOOD, Barbara Rok vydání: 2018 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 77 % Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

109,00 Kč 249,00 Kč

Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0.5

Autor: KOHÁK, Jakub Rok vydání: 2019 Stav: dobrý Vazba: pevná Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

99,00 Kč 259,00 Kč

Ohnivý pták

Autor: KEARSLEY, Susanna Rok vydání: 2018 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 84 % Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

179,00 Kč 349,00 Kč

Mramor a plátno

Autor: STOREY, Stephanie Rok vydání: 2017 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 87 % Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

169,00 Kč 299,00 Kč

Vítr a pravda

Autor: PEINKOFER, Michael Rok vydání: 2018 Stav: dobrý Vazba: pevná Databáze knih: 73% Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

179,00 Kč 399,00 Kč

Jiří Hubač: Šlechtic příběhů

Autor: ULRICH, Patrik Rok vydání: 2019 Stav: dobrý Vazba: pevná Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. F otografie je reálná. 10 % z ceny této knihy věnujeme na dobrou věc. Konkrétní způsoby, kterými pomáháme, najdete v záložce #knihypomahaji.

149,00 Kč 299,00 Kč