Hledáte nějakou konkrétní knihu?

Toužíte po nějaké knize a nemůžete ji nikde sehnat? 

Vyplňte formulář a náš Deteknih se pokusí pro vás knihu vyhledat.

Waldemar Matuška a zlatá šedesátá v Divadle Rokoko

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Michal Herzán, Marie Formáčková Stav : zachovalý Rok vydání: 2010 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

90,00 Kč

Život v tahu aneb Třicet roků rocku

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Ondřej Konrád Stav : zachovalý Rok vydání: 1990 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

95,00 Kč

Česká opera a její tvůrci

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Ladislav Šíp Stav : zachovalý Rok vydání: 1983 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

77,00 Kč

Ema Destinnová ve slovech i obrazech

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Václav Holzknecht Stav : zachovalý Rok vydání: 1981 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

75,00 Kč

Jabkenická léta Bedřicha Smetany

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Miloslav Malý Stav : zachovalý Rok vydání: 1968 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

75,00 Kč

Ricky Martin: Livin' La Vida Loca

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Letisha Marrerová Stav : zachovalý Rok vydání: 1999 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

55,00 Kč

Backstreet Boys: Jak se rodí hvězdy

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Daniel Stern Stav : zachovalý Rok vydání: 1998 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

99,00 Kč

Waldemar Matuška a zlatá šedesátá v Divadle Rokoko

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Michal Herzán, Marie Formáčková Stav : zachovalý Rok vydání:  2012 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

95,00 Kč

Půlkacíř

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Miloš Čermák Stav : zachovalý Rok vydání: 1993 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

99,00 Kč

Olympic

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Ivana Šimčíková Stav : zachovalý Rok vydání: 1994 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

99,00 Kč

Madonna

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Julie Edenhofer Stav : zachovalý Rok vydání: 1991 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

55,00 Kč

Hvězdy tehdejších hitparád

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Jiří Černý Stav : zachovalý Rok vydání: 1989 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

55,00 Kč

Beethoven II

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Romain Rolland  Stav : zachovalý Rok vydání: 1958 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

60,00 Kč

Z jabkenické myslivny [vzpomínky na B. Smetanu]

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Běla Čapková Stav : nová Rok vydání:  1976 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

66,00 Kč

Stoletá píseň

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Jiří Pajer Stav : nová Rok vydání:  2014 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

350,00 Kč

Malá preludia dětství a mládí slavných skladatelů

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Přemysl Pražák Stav : zachovalý  Rok vydání:  1981 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

55,00 Kč

Mick Jagger jeho bouřlivý život a šílený genius

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Christopher Andersen Stav : jako nová Rok vydání:  2013 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

199,00 Kč

Svět orchestru

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Mirko Očadlík Stav : zachovalý Rok vydání: 1995 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

180,00 Kč

České dudy - Výroby, zdobení, ladění

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Pavel Číp, Josef Režný Stav : zachovalý Rok vydání: 1992 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

95,00 Kč

Podoba lásky Život Fryderyka Chopina

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Jerzy Broszkiewicz Stav : zachovalý Rok vydání: 1976 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

55,00 Kč

Svět má 24 hodiny

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Waldemar Matuška, Ivan Foustka  Stav : dobrý Rok vydání: 1982 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

55,00 Kč

Kelly Family

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Lisa Reinhard Stav : dobrý Rok vydání: 1996 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

55,00 Kč

Písničky Josefa Švejka

Jedná se o knihu z druhé ruky (nejde o novou knihu). Stav u všech knih kontrolujeme. ------------------------------------ Autor: Václav Pletka Stav : zachovalý, přebal v horším stavu Rok vydání: 1968 ------------------------------------- 10 % z ceny této knihy věnujeme na podporu Trojčat Koláčkových.

130,00 Kč