Toto je jediný oficiální merchandise (a my rádi říkáme mersandise) kapely MERS. Pokud se vám líbí naše hudba, chcete nás podpořit nebo se vám prostě líbí naše potisky, tak neváhejte a objednejte si něco z naší nabídky. 

Mikina "MERS" | Bílá/Černá

Líbí se vám naše líbací logo? Pořiďte si bílou nebo černou mikinu s jednoduchým potiskem. Věříme, že se z ní stane váš oblíbaný :-* kus oblečení. Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost! 

449,00 Kč

Tričko "Kámo je mi bezvadně"

Je vám taky bezvadně? Třeba po nějakém super koncertu (například našem:). Dejte to vědět světu s naším tričkem s větou z písně Pralesničky. Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost!

299,00 Kč

Mikina "Kámo, je mi bezvadně"

Je vám taky bezvadně? Třeba po nějakém super koncertu (například našem:). Dejte to vědět světu s naší mikinou s větou z písně Pralesničky.  Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost!

499,00 Kč

Tričko "MERS" | Bílé/Černé

Líbí se vám naše líbací logo? Pořiďte si bílé nebo černé tričko s jednoduchým potiskem. Věříme, že se z něj stane váš oblíbaný :-* kus oblečení. Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost! 

249,00 Kč

Tričko "Nechte mě lítat"

Nedržte se při zemi a nechejte se povznést třeba dobrou muzikou. Tohle tričko sice není známý energy drink, ale i tak vám dá křídla. Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost!

299,00 Kč

Mikina "Nechte mě lítat"

Nedržte se při zemi a nechejte se povznést třeba dobrou muzikou. Tahle mikina sice není známý energy drink, ale i tak vám dá křídla. Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost!

499,00 Kč

Tričko "LOVE VOLE"

Jak zpívá Eliška v naší písničce Love vole: "Každý chce svý love". Tohle tričko je ideální pro romantiky, kteří vědí, jak to na světě chodí. Tak nám pošlete nějaký love a my vám pošleme triko. Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost!

299,00 Kč

Mikina "LOVE VOLE"

Jak zpívá Eliška v naší písničce Love vole: "Každý chce svý love". Tahle mikina je vhodná pro romantiky, kteří vědí, jak to na světě chodí. Tak nám pošlete nějaký love a my vám pošleme mikču. Zakoupením našeho merche se nejen skvěle obléknete, ale také podpoříte chod naší kapely a uděláte nám radost!

499,00 Kč