VLIVEM PANDEMIE JE PROJEKT POZASTAVEN


Je tu krásný letopočet 2020 a my jsme se rozhodli udělat něco světového. Vyslali jsme knihu na cestu kolem světa! A jelikož jsme Češi, je to kniha česká. Konkrétně "Z Čech až na konec světa" od Aloise Jiráska, a to vydání z roku 1920. Je to tedy přesně 100 let stará kniha a my doufáme, že během tohoto roku obletí svět.

S tím nám budou pomáhat různé osobnosti, které Vám budeme postupně představovat. 

Ale aby kniha nekroužila světem jen tak nazdařbůh, rozhodli jsme se (jak je naším zvykem) podpořit i při téhle příležitosti dobrou věc. #knihypomahaji

Naše Kniha na tripu s sebou také nese informaci o tom, že můžete pomoct trojčatům Koláčkovým, což jsou tři bratři z Jihomoravského kraje, kteří jsou bohužel všichni těžce handicapovaní.

Více se o nich dozvíte na www.trojcata-kolackovi.cz. 

Podpořit je můžete jakoukoliv částkou zaslanou na transparentní účet.: 115-3520510227/0100

Do poznámky k platbě nezapomeňte napsat: KOLÁČČI - KNIHOMILOVÉSledujte cestu naší knihy kolem světa


Hned první zastávkou naší Knihy na tripu je Los Angeles v Kalifornii, kam s sebou knížku vzal Michal Šopor. Rodák z Karviné, který už několik let žije v Americe a na Instagramu a Youtube má desetitisíce fanoušků, kteří sledují jeho videa o životě za velkou louží i o posilování.

Je tu krásný letopočet 2020 a my jsme se rozhodli udělat něco světového. Vyslali jsme knihu na cestu kolem světa! A jelikož jsme Češi, je to kniha česká. Konkrétně "Z Čech až na konec světa" od Aloise Jiráska, a to vydání z roku 1920. Je to tedy přesně 100 let stará kniha a my doufáme, že během tohoto roku obletí svět....