Valentýnský Mystery Boox

Únor je měsícem zamilovaných, a tak tu pro každého Knihomila máme krabici plnou lásky. Ve speciálním Valentýnském mystery booxu najdete 14 náhodných knih, které si můžete nechat pro sebe nebo se podělit s milovanou osobou.

Knihy jsou antikvariátní, ale v dobrém stavu, bez poškození. Mohou nést lehké známky používání nebo být například bez přebalu.

U této speciální časově omezené nabídky je DOPRAVA ZDARMA. Platí pro dopravu na pobočku Balíkovny České pošty (automaticky balík zašleme na pobočku Balíkovny, která je nejblíže Vámi uvedené adrese).

Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory.

* Jde o zcela náhodný výběr knih. Je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2000.

* Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

Zvolte, jestli vám v Mystery Booxu vadí nebo nevadí knihy z knihovny. Jejich výhodou je, že se jedná o novější tituly. Nevýhodou, že se uvnitř nachází razítko knihovny a na deskách štítek. I u těchto knih samozřejmě vybíráme pouze ty, které jsou v solidním stavu.

Zvolte si variantu:

299,00 Kč