Soutěž pro milovníky Harryho Pottera

22.02.2021

Vyhrajte bezovou hůlku a podpořte u toho handicapovaná Trojčata Koláčkova!

Toužíte po nejmocnější hůlce na světě? Můžete ji mít! V naší soutěži je hlavní cenou právě bezová hůlka ve velmi kvalitním provedení s pevným kovovým jádrem. Dalších pět vylosovaných pak získá krásné odznaky se svými oblíbenými hrdiny nebo jízdenky na Bradavický expres.

Udělejte malé kouzlo i bez hůlky!

Tato soutěž je navíc výjimečná tím, že už samotnou účastí pomůžete třem handicapovaným bratrům - Trojčatům Koláčkovým, které dlouhodobě podporujeme.  Už to, že se zapojíte, je malé vítězství nejméně pro tři nemocné kluky, pro jejich rodinu i pro vás.

Takovýto nezvyklý způsob soutěže zkoušíme poprvé, ale věříme, že vás těch pár kliknutí navíc neodradí. Odměnou vám bude nejen šance na skvělé potterovské suvenýry, ale také jistota, že jste udělali dobrý skutek. 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Sdílejte Facebookový nebo Instagramový příspěvek, který vás sem přivedl.
  2. Pro účast v soutěže přejděte do svého on-line bankovnictví a zašlete libovolný příspěvek (nejméně však 20 Kč) na transparentní účet č.: 115-3520510227/0100 a do poznámky napište "Knihomilové - Trojčata + váš e-mail". Můžete samozřejmě poslat i víc - zaslanou částku dostanou v plné výši právě trojčata, která potřebují neustálou péči - více se dočtete ZDE.
  3. 6 výherců budeme losovat z příspěvků na transparentním účtu v pondělí 8. března. Příspěvky, které se ve výpisu zobrazí po tomto datu už bohužel do soutěže zařazeny nebudou, ale přesto udělají radost.
  4. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu, který uvedou do poznámky k platbě.

Produkty