KnihoTrh ve Zlíně podpořil Mariánku Vaněčkovou

08.04.2017

Výtěžek z dobročinného KnihoTrhu ve Zlíně jsme včera předali Mariánce Vaněčkové, pro kterou byla akce určená. Během pátečního odpoledne se podařilo získat 3500 korun a nákupní centrum Zlaté jablko, kde se akce konala poprvé, přidalo poukázky na nákup v hodnotě 1500 korun.

První letošní KnihoTrh se uskutečnil v pátek 31. března v největším nákupním středisku v centru Zlína. Knihy z druhé ruky na něm kromě nabídl Handicap Zlín, Zlínský nočník a Vizovický Dotek. Z každé knihy prodané na KnihoTrhu putuje vždy dvacet korun na nějaký dobročinný účel. Tentokrát byla příjemcem Mariánka Vaněčková, která bohužel trpí spinální atrofií a mimo jiné potřebuje nutně prostředky na nový vozík.

Do konce roku chystáme uspořádat ještě alespoň dva KnihoTrhy, na jejichž úspěchu se můžete podílet i vy. Nejjednodušší způsob, jak akci podpořit, je na ni přijít a vybrat si pár knížek, pozvat známé a sdílet událost na Facebooku. 

Pokud vám doma přebývají knihy, můžete je věnovat dobročinnému obchůdku Dobroděj ve Zlíně nebo Dotek ve Vizovicích, případně kontaktovat nás (knihotrh@email.cz), a my u vás knihy vyzvedneme. V neposlední řadě nám můžete také doporučit, komu bychom měli adresovat výtěžek příštího KnihoTrhu.