✅ Schovka 07 | Zlín

05.08.2020

Schovku u Zlínského zámku objevil bleskurychle knihomil Michal. Gratulujeme. A pro vás ostatní už chystáme spoustu nových úkrytů všemožně po naší malebné republice.

Sedmou schovku si můžete ulovit přímo v centru Zlína u zdejšího zámku. Můžete to spojit například s návštěvou některé z kulturních akcí, které se v létě na tomto místě konají. 

Kniha je ukrytá přímo na místě, které je na fotce, a to takovým způsobem, že není třeba nic otvírat nebo zvedat. A na snímku by bylo přímo možné ukázat, kde se kniha nachází. Přejeme příjemný lov.

Pokud knihu najdete, je vaše a můžete si ji nechat. Vyfoťte se s ní a fotku vložte na svůj Instagramový účet s hashtagem #kniznischovka2020 a nezapomeňte označit @knihomilove.cz a uvést místo nálezu.

Pokud Instagram nemáte, pošlete nám fotku na: schovka@knihomilove.cz.

Z úspěšných lovců pokladů budeme losovat výherce,kteří získají krásné knižní ceny.

Může se stát, že knihu někdo náhodou najde před vámi a nezachová se podle instrukcí na ní. Pokud si budete jistí, že jste na správném místě a kniha tam není, napište nám (ideálně přímo z místa) na FB nebo Instagram. Pokud se to dozvíme, označíme takovouto schovku ❌.