✅ Schovka 05 - Starý Jičín

03.08.2020

Hurá! Schovka byla odhalena hned v den úkrytu. Pozorným nálezcům gratulujeme a zařazujeme je do slosování o ceny. Ostatním přejeme hodně štěstí při hledání dalších ukrytých pokladů.

Za výšlap na bezmála 500 metrů vysoký kopec se vám dostane odměny nejen v podobě krásných výhledů a působivé zříceniny hradu Starý Jičín. Navíc si můžete z výletu odnést i knihu z naší páté schovky.

Kniha je ukrytá přímo na místě, které je na fotce, a to takovým způsobem, že není třeba nic otvírat nebo zvedat. A na snímku by bylo přímo možné ukázat, kde se kniha nachází. Přejeme příjemný lov.

Pokud knihu najdete, je vaše a můžete si ji nechat. Vyfoťte se s ní a fotku vložte na svůj Instagramový účet s hashtagem #kniznischovka2020 a nezapomeňte označit @knihomilove.cz a uvést místo nálezu.

Pokud Instagram nemáte, pošlete nám fotku na: schovka@knihomilove.cz.

Z úspěšných lovců pokladů budeme losovat výherce,kteří získají krásné knižní ceny.

Může se stát, že knihu někdo náhodou najde před vámi a nezachová se podle instrukcí na ní. Pokud si budete jistí, že jste na správném místě a kniha tam není, napište nám (ideálně přímo z místa) na FB nebo Instagram. Pokud se to dozvíme, označíme takovouto schovku ❌.