Knižní schovka 2020
 

V malé obci Sazovice nedaleko Zlína stojí jeden z nejmladších kostelů. Tato moderní, architektonicky zajímavá stavba byla dokončena teprve roku 2017. V její blízkosti můžete kromě víry najít také další schovku.

Nad Kuželovem se tyčí větrný mlýn holandského typu z roku 1842. Staňte se na chvíli Donem Quiotem a pokuste se najít ukrytý poklad v podobě schovky číslo deset.

Přerovskou bejkárnu, tedy schovku pod monumentální sochou zubra, objevili Kuba s Verčou. Gratulujeme. Je vidět, že schovka je dobrá zábava i pro knihomilské páry.

Schovku u Zlínského zámku objevil bleskurychle knihomil Michal. Gratulujeme. A pro vás ostatní už chystáme spoustu nových úkrytů všemožně po naší malebné republice.

Schovku v Bystřici pod Hostýnem objevila knihomilka Marcela. Gratulujeme k bystrému zraku. Ostatní mají možnost ulovit některou z dalších ukrytých knih.

Hurá! Schovka byla odhalena hned v den úkrytu. Pozorným nálezcům gratulujeme a zařazujeme je do slosování o ceny. Ostatním přejeme hodně štěstí při hledání dalších ukrytých pokladů.

Bohužel, tuto schovku někdo pokazil. Najdou se zkrátka takoví lidé, kteří i přes přesné instrukce na ukrytém balíčku, knihu seberou a nedají nám o tom vědět. Naštěstí se neděje často a na vy se můžete vypravit za spoustou dalších schovek, které stále čekají na své objevitele.

Hrad Starý Světlov byl založen v polovině 14. století. Dnes už na kopci nad Pozlovicemi najdete jen ruiny, ale někde v nich se také skrývá další kniha.

Park v Otrokovicích zdobí řada vyřezávaných dřevěných soch od místních umělců. Kromě soch se ale někde v parku skrývá také další schovka. Najdete ji?