Vyberte si originální knihomilské oblečení a doplňky, které jasně vyjádří, kdo jste, a co čtete :)


Jsem knih❤️mil/-ka

Přidejte se do exkluzivního klubu a ukažte svému okolí, že vaše srdce plane pro literaturu. Tohle originální knihotriko je "must have" pro každého knihomila. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

269,00 Kč

Hůlka je jako sex

Potterheadi už dávno nejsou jen děti. Tohle vtipné knihotriko je tu právě pro dospělé fanoušky světa čar a kouzel. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

I ❤️ J. R. R.

Milujete Středozem a jejího stvořitele? Dejte to najevo tímto decentním tričkem pro zasvěcené. Materiál: 100% bavlna VELIKOST A STŘIH UPŘESNĚTE V POZNÁMCE VE FORMULÁŘI OBJEDNÁVKY. 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Jen tohle triko

Už vás rozčilují pohoršené pohledy a nemístné poznámky samozvaných strážníků módní policie? Vysvětlete jim to jednou provždy s naším knihotrikem. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Jo Nesbø ne?

Sněhulák, Červenka, Netopýr - jsou to vaše oblíbené knihy? Pak je tohle severské knihotriko se základní otázkou života jasná volba. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

100H knih

Máte za sebou už pořádnou kopu přečtených knížek? Pak právě vám náleží tohle knihotriko za zásluhy. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Lidé čtěte!

Je třeba poučovat se z chyb, aby se historie neopakovala. Díky tomuto osvětovému knihotriku se stanete přímo světlonošem a nejednoho kolemjdoucího zachráníte před jistým koncem. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

What The Freud

Freude, Freude, Freude, vždycky na tě dojde! A tentokrát na něj došlo na našem knihotriku, Ukažte světu, že vaše WTF není žádná pubertální vulgarita. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Knihomil noční

Jaký tajemný tvor přebývá uvnitř tohoto trička? Nenechejte nikoho na pochybách, s kým má tu čest. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Bookvice

Je čas na coming-out. Přestaňte skrývat svou orientaci a sdělte touto plackou rodině i přátelům, že jste na knihy. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

S. King's King

Patříte mezi milovníky hrůzy a děsu? Je podle vás Stephen King skutečným králem hororu? Pak je tohle knihotriko pro vás jako stvořené. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Vyhoďte mě

Trávíte neúměrně dlouhou dobu v antikvariátech, trpí tím vaše rodina i peněženka? Učiňte bezpečnostní opatření a vybavte se tímto knihotrikem. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Co dělám

Mívají lidé zkreslené představy o tom, co vlastně děláte, když jste knihomil? S tímto tričkem to uvedete na pravou míru bez zbytečného zdržování. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Cthulhu

Bojíte se rádi? Fandíte příšerám? Čtete knihy H. P. Lovecrafta? S tímhle tričkem vás bude každý večer líbat na čelíčko sám Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn.  Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč

Broučci

Neštítíte se hmyzu a Broučci jsou vaší oblíbenou četbou z dětství? Tohle jinotajné tričko potěší každého fanouška rébusů a Jana Karafiáta. Materiál: 100% bavlna 19 Kč z každého prodaného trika putuje na transparentní účet Trojčat Koláčkových . Na ten můžete samozřejmě přispět kdykoliv i sami za sebe - i malá částka může znamenat velkou pomoc. Uvedená cena je včetně DPH.

299,00 Kč


  "Je pouto mezi lidmi, kteří četli tutéž knihu."

  - Ralph Waldo Emerson -  Obchodní podmínky


  I. Všeobecná ustanovení

  • Provozovatelem internetových stránek https://www.knihomilove.cz  je firma Igor Dostál, se sídlem Hornoveská 112, Fryšták 763 16, IČ: 87772914 (dále jen "prodávající").

  Tyto Všeobecné obchodní podmínky platí pro objednávání výroby tiskovin a propagačních předmětů (dále také jen "zboží") "zákazníkem" z nabídky "prodávajícího" pouze přes webový e-shop na adrese: https://www.knihomilove.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti "prodávajícího" a jeho "zákazníků" a ve svém aktuálním znění jsou pro obě strany závazné.

  • "Prodávající" dodá "zboží" na základě elektronické objednávky a specifikace "zákazníka" 

  • Zákazníkem se stává jakákoli právnická, fyzická nebo soukromá osoba, způsobilá k právním úkonům, která provede objednávku na internetových stránkách https://www.knihomilove.cz (dále jen "zákazník" nebo "kupující").

  • Zákazník je povinen se před nákupem seznámit s těmito Všeobecnými obchodními podmínkami.

  • Veškeré "zákazníkem" odeslané objednávky jsou považovány za závazné.

  • Zasláním objednávky vyslovuje "zákazník" souhlas se zasíláním propagačních materiálů a s uložením jeho údajů do databáze "prodávajícího".


  II. Podmínky uskutečnění (plnění) objednávky

  "Zákazník" i "prodávající" jsou povinni dodržovat všeobecně platné právní předpisy a tyto Všeobecné obchodní podmínky.

  • "Zákazník" bere na vědomí a souhlasí s tím, že "prodávající" zvolí k tisku druh a typ papíru a textilu obvyklý pro potisk objednaných tiskovin od dodavatelů z EU. Dále "zákazník" souhlasí s tím, že druh papíru a textilu použitý na jednu zakázku, nebude-li dostupný konkrétní druh, může být "prodávajícím" změněn, nicméně ten bude vždy vyžadovat souhlas zákazníka e-mailovou zprávu, bude-li zamyšlený potiskovaný papír odlišný (druhem, gramáží) od papíru v objednávce vytvořené "kupujícím/zákazníkem".

  • "Zákazník" bere na vědomí a souhlasí s tím, že "prodávající" není nijak zodpovědný za jakékoli škody finančního, materiálního či duševního charakteru, které "zákazníkovi" vzniknou v důsledku uvedení neplatných nebo neaktuálních údajů do databáze "prodávajícího", a že není oprávněn náhradu jakékoli takto vzniklé škody na "prodávajícím" vymáhat.


  III. Spory a řešení sporů - rozhodčí doložka

  Všechny spory, vznikající z tohoto uznání dluhu a dohody o jeho splácení a v souvislosti s ním, budou rozhodovány s konečnou platností u rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky podle jeho řádu a pravidel jedním rozhodcem jmenovaným předsedou rozhodčího soudu. Obě strany souhlasí s jednáním v urychleném řízení s vydáním rozhodčího nálezu nebo usnesení o zastavení řízení dle ust. § 30 odst. 1 písm. a) ve lhůtě do dvou měsíců.


  IV. Ochrana osobních údajů

  "Prodávající" se zavazuje, že bude dodržovat veškeré zákony a právní předpisy, které se týkají ochrany osobních údajů.


  V. Dodací lhůta

  Za dodací lhůtu se považuje den, kdy je "zboží" fyzicky předáno "kupujícímu" dle údajů uvedených "kupujícím" v elektronické objednávce. Ve výjimečných případech si "prodávající" vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit, prodloužit, nebo od již uskutečněných objednávek odstoupit, např. z důvodu zásahu vyšší moci nebo státních svátků.


  V. Odmítnutí objednávky

  "Prodávající" si vyhrazuje právo odmítnout objednávku, jestliže:

  • objednávka obsahuje nepravdivé nebo neověřitelné údaje o "zákazníkovi", či obsah objednaných tiskovin je v rozporu se zákony České republiky

  • "zákazník" je veden v registru dlužníků

  • "zákazník" dodá data v nevyhovujícím formátu či kvalitě

  • "prodávající" zjistí, že by plněním (tiskem dle objednávky "zákazníka") porušil jiné platné zákony


  VI. Platební podmínky

  Kupní cena "zboží" je splatná vždy předem na účet "prodávajícího". Náklady spojené s expedicí, balením a přepravou "zboží" po celém území ČR nese "kupující", není-li ve shrnutí objednávky uvedeno jinak.


  VII. Právo na vrácení "zboží", záruka, reklamace, doklady

  "Prodávající" poskytuje "kupujícímu" právo na vrácení nepoužitého "zboží" do 14 dnů od jeho převzetí. Náklady spojené s vrácením "zboží" nese "kupující". "Prodávající" vrátí kupujícímu částku za "zboží" bankovním převodem do 30 dnů od převzetí navráceného "zboží", uzná-li reklamaci jako opodstatněnou.

  Záruční doba se řídí dle platného obchodního zákoníku, zejména ustanovením § 429 a násl., s tím, že odpovědnost "prodávajícího" za vady, na něž se vztahuje záruka na jakost, nevzniká, jestliže tyto vady byly způsobeny vnějšími událostmi a nezpůsobil je "prodávající".

  "Prodávající" neodpovídá za vady "zboží", o kterých kupující v době uzavření smlouvy o dílo věděl nebo s přihlédnutím k okolnostem, za nichž byla smlouva o dílo uzavřena, musel vědět, ledaže se vady týkají vlastností "zboží", kterou by "zboží" mělo podle smlouvy mít.

  Byly-li použity podle smlouvy o dílo při výrobě "zboží" věci předané kupujícím (papír, výsekové desky), neodpovídá "prodávající" za vady "zboží", které byly způsobeny použitím těchto věcí, jestliže "prodávající" při vynaložení odborné péče nemohl odhalit nevhodnost těchto věcí pro výrobu "zboží", nebo na ni "kupujícího" upozornil, avšak kupující trval na jejich použití.


  VIII. Závěrečná ustanovení

  • Tyto Všeobecné obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce "prodávajícího" v den odeslání elektronické objednávky tehdy, není-li mezi účastníky písemně dohodnuto jinak. Objednávka se stává závaznou okamžikem jejího odeslání elektronickou a odstoupení od ní od tohoto okamžiku není možné.

  • Odesláním elektronické objednávky "kupující" bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení těchto Všeobecných obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou výši ceny objednaného "zboží" uvedenou na internetové stránce, nebude-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující po dobu stanovenou k dodání "zboží" neodvolatelně vázán.

  • Účastníci se výslovně ve smyslu ustanovení Zákona o obchodních korporacích - č. 90/2012 Sb. dohodli, že není-li těmito Všeobecnými obchodními podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti Zákonem o obchodních korporacích - č. 90/2012 Sb.

  "Prodávající" si vyhrazuje právo tyto všeobecné obchodní podmínky měnit.

  Platné od 1. 1. 2018