Kalendář KnihoTrhů

Letos se KnihoTrh stal poprvé součástí programu Mezinárodního filmového festivalu ve Zlíně. Ve spolupráci s organizacemi Dobroděj a Dotek Vizovice jsme podpořili Mariánku Vaněčkovou ze Zlína.

Po roce se dobročinný KnihoTrh opět vrací do centra Zlína Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Přerově. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.
20 Kč 💰 z každé prodané knihy získá Aktivační centrum - Jsme tady, které podporuje zrakově a tělesně handicapované už od roku 2007.
Přispět mu můžete samozřejmě i...

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Přerově. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.
20 Kč 💰 z každé prodané knihy poputuje na účet dvouletému Davídkovi z Vyškova, kterému objevili lékaři velký nádor na ledvině. Nyní je chlapec již po operaci a musí...

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Olomouci. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na vůbec první dobročinný KnihoTrh 📚 v Brně. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Přerově. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 do Zlína. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.