Kalendář KnihoTrhů

Po roce se dobročinný KnihoTrh opět vrací do centra Zlína Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Přerově. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.
20 Kč 💰 z každé prodané knihy získá Aktivační centrum - Jsme tady, které podporuje zrakově a tělesně handicapované už od roku 2007.
Přispět mu můžete samozřejmě i...

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Přerově. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.
20 Kč 💰 z každé prodané knihy poputuje na účet dvouletému Davídkovi z Vyškova, kterému objevili lékaři velký nádor na ledvině. Nyní je chlapec již po operaci a musí...

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Olomouci. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na vůbec první dobročinný KnihoTrh 📚 v Brně. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Přerově. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 do Zlína. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

V pátek a v sobotu budou mít milovníci knih jedinečnou příležitost vybrat si z více než 10 000 antikvariátních titulů za jednotnou cenu 30 korun. Dvě třetiny z této částky navíc dostane zlínský útulek pro opuštěná zvířata na Vršavě.