Kalendář KnihoTrhů

Vůbec první KnihoTrh ve Vsetíně jsme uspořádali pro místní útulek. Díky vám jsme mohli psům v útulku zavézt více než 100 kilogramů krmení. Děkujeme vám.

Vůbec poprvé jsme zavítali s KnihoTrhem do hlavního města. V OC Letňany jsme pro organizaci Pes v Nouzi získali 5200,- Děkujeme.

Po covidové pauze jsme opět zavítali do olomoucké Šantovky. Pro útulek v Olomouci jsme získali 2500,- Děkujeme všem, kteří si přišli pro knížku.

Na tradičním "domácím" KnihoTrhu ve Zlíně jsme pro místní útulek pro opuštěná zvířata získali krásné 4000 korun.

Vůbec poprvé zavítal KnihoTrh na Vysočinu a to do centry CITYPARK Jihlava. Výtěžek, který jsme věnovali Psinci Pístov činil 4000,- a k tomu přibylo dalších 580,- díky speciální akci knihy podepsané Leošem Marešem.

Letos se KnihoTrh stal poprvé součástí programu Mezinárodního filmového festivalu ve Zlíně. Ve spolupráci s organizacemi Dobroděj a Dotek Vizovice jsme podpořili Mariánku Vaněčkovou ze Zlína.

Po roce se dobročinný KnihoTrh opět vrací do centra Zlína Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.

Přijďte na dobročinný KnihoTrh 📚 v Přerově. Můžete si vybrat ze stovek krásných knih 📘 z druhé ruky za ceny už od 30 korun a přitom udělat dobrý skutek ❤.
20 Kč 💰 z každé prodané knihy získá Aktivační centrum - Jsme tady, které podporuje zrakově a tělesně handicapované už od roku 2007.
Přispět mu můžete samozřejmě i...