Další součástí spolupráce s mladým nakladatelstvím Golden Dog je představení hned tří titulů, prostřednictvím atraktivní hororové knihosoutěže.

Další dvojitou autogramiádou jsme ozvláštnili dobročinný KnihoTrh ve Zlíně v OC Zlaté jablko. Své nejnovější tituly na akci podepisovali autoři Kateřina Karolová a Martin Lavay.

Hned dvojitou autogramiádu jsme uspořádali v rámci našeho Olomouckého KnihoTrhu v OC Šantovka. Spisovatelka Klára Fojtová zde představila svoje knihy společně s teprve patnáctiletou Anežkou Vondráčkovou, která na akci podepisovala svůj knižní debut - Krev vlkodlaků.

Nadějnou básnířku Evu Svěrákovou jsme podpořili uspořádáním autogramiády na našem KnihoTrhu v Jihlavě v OC Citypark.

Pro nakladatelství Rybka Publishing jsme uspořádali knihosoutěž o luxusní ilustrované vydání literární klasiky Mistr a Markétka. Tato soutěž přinesla instagramovému účtu vydavatelství více než 100 nových followerů během několika dní.

Spolu s autorem Martinem Lavayem jsme uspořádali soutěž o výtisk jeho knihy Měsíční šachta spolu s podpisem a věnováním. Tuto soutěž jsme navíc podpořili videorozhovorem.

Někdy nás osloví i známější autoři. Spolu s Ladislavem Ziburou jsme tak uspořádali knihomilskou soutěž o podepsaný výtisk jeho Prázdnin v Evropě.