Letní Mystery Boox s dopravou zdarma!

Léto je tady a s ním i čas na příjemné počtení. Tento balíček obsahuje 20 náhodně vybraných starších knih od nejrůznějších autorů z Česka i ze světa.

Knihy jsou antikvariátní, ale v dobrém stavu, bez poškození. Mohou nést lehké známky používání nebo být například bez přebalu.

U této speciální časově omezené nabídky je DOPRAVA ZDARMA. Platí pro dopravu přes Balíkovnu České pošty (automaticky balík zašleme na pobočku Balíkovny, která je nejblíže Vámi uvedené adrese).

Udělejte radost sobě nebo někomu jinému tímto knižním překvapením a rozšiřte si své čtenářské obzory.

10 % z ceny objednávky věnujeme na dobrou věc!

* Jde o zcela náhodný výběr knih. Je třeba počítat s tím, že při takto nízké ceně není možné očekávat bestsellery poslední dekády. Jde zpravidla o knihy z let 1950-2000.

* Balíček není možné reklamovat na základě výběru knih. Náhodný výběr je principem Mystery Booxu a kupující tak nese riziko, že knihy nebudou podle jeho vkusu. Toto riziko je vyváženo nízkou cenou.

Zvolte, jestli vám v Mystery Booxu vadí nebo nevadí knihy z knihovny. Jejich výhodou je, že se jedná o novější tituly. Nevýhodou, že se uvnitř nachází razítko knihovny a z venku štítek. I u těchto knih samozřejmě vybíráme pouze ty, které jsou v solidním stavu. V Booxu jich vždy bude méně než 50 %. 

Zvolte si variantu:

399,00 Kč