Sem vložte podnadpis

Najděte si svůj ukrytý poklad...

Pusťte se s Knihomily do hledání knižních pokladů. Na různých místech Česka jsme ukryli balíčky s knihami z našeho antikvariátu. Postupně vám budeme dávat indicie k jejich objevení.

Vždy od nás dostanete název města, GPS souřadnice s přesností na několik metrů a fotografii místa, kde knihu najdete (na fotce bude vždy i místo, kde kniha přímo je, i když nebude vidět). Pro indicie sledujte náš Facebook a Instagram. Knihy jsou na místech volně přístupných, nejsou vidět na první pohled, ale současně není třeba nic otvírat nebo nadzvedávat.

Pokud knihu najdete, je vaše. Vyfoťte se s ní a fotku pošlete na schovka@knihomilove.cz nebo ji vložte na svůj Instagramový účet s hashtagem #kniznischovka2018.  

Z úspěšných lovců pokladů budeme losovat výherce, kteří získají krásné nové knihy.

Může se stát, že knihu někdo náhodou najde před vámi a nezachová se podle instrukcí na ní. Pokud si budete jistí, že jste na správném místě a kniha tam není, napište nám (ideálně přímo z místa) na FB nebo Instagram. Pokud se to dozvíme, označíme takovouto schovku .

Indicie

Najděte si svůj poklad, nápovědy jsou zde:

✅ = Schovka již byla objevena

⭐ =      Schovka je stále aktivní

❌ =        Schovku někdo zkazil
 
Podzimní KnihoTrh ve Zlíně přilákal stovky zájemců o kvalitní četbu, kteří navíc každým nákupem přispěli handicapovaném Jakubu Lagovi z Kroměříže. Celkový výtěžek z pátečního odpoledne dosáhl výše 4200 Kč a obchodní centrum Zlaté Jablko tuto částku navíc navýšilo vouchery na nákup v hodnotě dalších 1000 Kč.

V pátek se ve Zlatém Jablku ve Zlíně uskuteční už devátý zlínský KnihoTrh, který pořádá redakce Zlínského nočníku. A stejně jako v osmi předchozích případech půjde 20 korun z každé prodané knihy na dobrou věc. Tentokrát podporu získá sedmnáctiletý Jakub Laga z Kroměříže, který je upoutaný na invalidní vozík a vyžaduje neustálou péči.

S velkým zájmem se setkala akce Velký výprodej knih, kterou minulý týden uspořádal antikvariát Antikvarium, Knihomilové.cz a redakce Zlínského nočníku. Díky velkému množství prodaných knih se podařilo získat pro zlínský útulek krásných 38 850 korun.